Про насЛаскаво просимо у світ Раваро!

 

Про компанію Раваро

Історія

Компанія Раваро була заснована в 1967 році. Таким чином, на сьогоднішній день компанія може пишається піввіковим досвідом у виробництві зерносушарок, елеваторів, сепараторів зерна та інших металевих конструкцій. Спочатку компанія працювала тільки в Італії, але з часом розширила свою діяльність і на міжнародний ринок. В Україні компанія прийшла в 2015 році і була представлена дилером, компанією Фінпро.

Головна особливість

Особливістю компанії є те, що вона виробляє не стандартні типові моделі зерносушарок, а пропонує комплексні індивідуальні проекти, які дозволяють вирішувати конкретні завдання і проблеми, поставлені клієнтом. Крім зерносушарок, компанія також виробляє зерноочисні машини, зерносховища, норії, транспортери, самопливи, загалом все, що необхідно для розробки і будівництва елеватора. Всі компоненти елеватора проектуються безпосередньо на заводі, забезпечуючи таким чином найкращу інтеграцію різних компонентів комплексу.


Виробництво

Підприємство розташоване на загальній площі в 40'000 квадратних метрів. Заводські приміщення і офіс займають близько 10'000 квадратних метрів. Незважаючи на півстолітню історію компанії, виробництво оснащене сучасним передовим обладнанням, яке дозволяє забезпечити високий рівень якості продукції.

Енергоефективність

У зв'язку з високою вартістю енергоресурсів, а також усвідомлюючи важливість захисту навколишнього середовища, компанія Раваро працює над постійним поліпшенням енергоефективності наших товарів. Так, наприклад, компанія Раваро першою розробила циклічну (порційну) зерносушарку з системою рекуперації тепла.

Повний спектр елеваторного обладнання

Використовуючи 50-ти річний досвід, професіоналізм наших співробітників і високотехнологічне обладнання нашого заводу, ми створили цілий ряд обладнання, яке забезпечить довгу і високопродуктивну роботу для будь-якого елеваторного господарства!